Bakan Ersoy Eurovelo Hakkında Konuştu

Bakan Ersoy Eurovelo Hakkında Konuştu

Gelibolu Maratonu bu yıl yedinci kez düzenlendi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un düzenlediği 10K parkur yarışı Kilitbahir Kalesi’nden başladı. Koşu deneyimi sorulduğunda Ersoy, Çanakkale’deki kararlılığı ve yarışçılardan gelen olumlu havayı görmenin güzel olduğunu belirtti. EuroVelo rotası, bunu en popüler ve dikkate değer rotalarından biri olarak içerecektir. İnsanlar, ölüler arasında yaşamak adına mezarlıklardan geçmenin çok önemli bir önemi olduğunu düşünüyorlar.

Çanakkale Kültür Yolu Festivali’ne dahil edilen Gelibolu Maratonu’nun bakanı, programa halkın sürekli destek vereceğini kaydetti. Bunun Avrupa’nın en dikkat çekici ve popüler bisiklet rotalarından biri olacağını düşünüyoruz. Bisikletçiler için mezarlıklardan geçmenin ve merhumun ruhunu kucaklamanın önemli bir anlamı olduğunu düşünüyorum.” Gelibolu Maratonu, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ortak sponsorluğunda gerçekleştirilen Çanakkale Kültür Yolu Festivali’ne dahil edildi. Bakan Ersoy, “Bu güzergahın diğer güzergahlarla senkronize kalması için sürekli destek vereceğiz” dedi.

Bakanın yapmış olduğu açıklamaların ardından kişiler heyecanlandı ve yeni etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyorlar. Bakan Ersoy aynı zamanda yakın bir zaman dilimi içinde yeni etkinliklerinde Türkiye’de yapılacağının sinyallerini verdi. Bakanın açıklamalarının ardından kişiler heyecanlı bir hizmet olanağına kavuşma fırsatlarına sahip oluyorlar. Böylelikle her açıdan kişiler kültürel etkinlikler kapsamında güzel faaliyetleri izleme olanaklarına sahip olma deneyimine erişiyorlar. Bakan Ersoy’un açıklamaları toplumda önemli bir yere sahip durumdadır. Onwin giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PinBahis| bonus veren siteler | Sesimol.net