Moda ve Yaşam

Gümüş Bileklik Fiyatları

Gümüş bileklik fiyatları, gümüş satın alırken dikkat etmeniz gereken bir hususudur. Hakiki gümüş öyle çok da ucuz olmayan bir fiyata sahiptir. Piyasada gümüş diye satılan ve çoğunlukla ucuz olan takı seçenekleri, sadece gümüş kaplama olarak karşımıza çıkar. Özellikle Klas Gümüş bu hususa dikkat ederek bir üretim yapar. Ürünlerimizi 100 de 100 gümüş olarak üretmeyi her zaman vizyon haline getirdik.

Gümüş ürünlerin, fiyatları belirlenirken, üretimde kullanılan gümüş ayarının etkisi çok büyüktür. Bu hususta 800, 900 ve 925 ayar gümüş seçenekleri karşımıza çıkar.

800 ayar gümüş, 1 kilogram gümüşün içinde 800 gram saf gümüş, 200 gram alaşım bulunduğunu ifade eder.

900 ayar gümüş, 1 kilogram gümüşün içinde, 900 gram gümüş, 100 gram alaşım bulunduğunu ifade eder.

925 ayar gümüş ise, 1 kilogram gümüşün içinde, 925 gram saf gümüş, 75 gram alaşım bulunduğunu ifade eder. Bunlara baktığımız zaman gümüşün ayarının yüksek olması, takının değerini artıran bir husustur.

Klas Gümüş olarak, özellikle yüksek ayar gümüşten üretim yaparak hizmet sunmayı şiar edindik.

Gümüş Fiyatını Ne Belirler

Gümüş fiyatını ne belirler sorusu özellikle takılarda, gümüş severlerin sorduğu ortak bir sorudur. Gümüş fiyatı belirlenirken üç kriter dikkat çeker. Yukarıda bahsettiğimiz üzere ayar en önemli etkendir. Diğeri ise işçiliktir. Tasarım ne kadar detaylı ise işçilik de o kadar detaylı olmak zorundadır. Özellikle el emeği, takılarda fiyat artmaktadır. Fiyat belirlemedeki son kriter ise, aksesuarda kullanılan gümüşün gramıdır. Ne kadar fazla gümüş kullanıldı ise o kadar pahalı olacaktır.

Klas Gümüş olarak bu kriterlerin hepsinde en kaliteli takıyı en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Gümüş bileklik fiyatları ve daha fazlası için şimdi https://blog.klasgumus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir