Genel Kültür

Şerit Modelli Cami Halıları

Şerit Modelli Cami Halıları

Şeritli cami halısı en yaygın kullanılan tasarımlar arasındadır. Desenlere göre yapılan sınıflandırmada öne çıkan modellerimizden alabilirsiniz.

Şeritli cami halısı birçok artısı olan bir tasarım olarak sizlere sunulmaktadır. Ekonomik açıdan uygun halıları zemine sererek güzel bir alan oluşturabilirsiniz.

Cami Halısı Uzun Kullanım Önerileri

Kullanımın uzun olması cami halısı fiyatları ile de alakalı bir durumdur. Kaliteli halılarımız satışa sunulmakla beraber bakım konusuna ayrıca önem vermeniz gerekmektedir. Çok temizlik halılarınızı yıpratabilir. Halı bakımı ayrıca dikkat gerektiren bir konudur.

  • Halılarınızı güneş gelmeyecek şekilde kullanmaya devam etmelisiniz.
  • Cami halılarının kullanıcı sayısına göre rutin şekilde temizliği gerekmektedir.
  • Nemli olarak bırakılmamalıdır.
  • Senede en fazla iki kere makineli halı yıkama işlemine gönderilmelidir.
  • Üzerine asitli, yanıcı ve yıpratıcı temizlik maddeleri dökülmemelidir.

Şeritli Cami Halıları Fiyatları

Cami halıları ortamdaki görsel özellikleri daha da iyi hale getirmektedir. Şerit desenleri kenarla sınırlı kalabilir hem de iç bölümlerde yeni şeritler de olabilir.

İdeal bir cami halısında kişilere ibadet edecekleri alan sınırlaması şeritlerle sağlanabilir. Kalması gereken mesafeye göre çizgileri oluşturabilirsiniz. Yerleşim düzeni ve toplam halı büyüklüğü konularında fikir alabilirsiniz. Halıları seçerken desen ve fiyat bir arada ele alınabilir. Senelerce memnun kalacağınız sonuçlara odaklanılmaktadır.

Kalın şeritli cami halıları, metre özelliklerine göre diğer modellerden farklı değerlendirilmektedir. Şerit ve işlemelere göre cami halı fiyatları hakkında bilgi almak üzere başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir